W dniach 04-12.07.2023 sprzedający ma urlop.

W związku z powyższym wszystkie zamówienia dokonane w dniach urlopu, zostaną zrealizowane po 12.07.2023r.

O firmie

Carlamps - dystrubutor części oświetlenia samochodowego

Carlamps to firma z siedzibą w Polsce, która zajmuje się sprowadzeniem, dystrybucją i sprzedażą wysokiej jakości części samochodowych. Dzięki wieloletniej współpracy z rynkami wschodnimi posiadamy kontakty, które umożliwiają nam import praktycznie dowolnego produktu. Głowna gałęzią naszej działalności jest sprzedaż reflektorów i obudów do samochodów luksusowych oraz tych, które są popularne na Polskich drogach.

Stanowimy alternatywę dla warsztatów samochodowych, które nierzadko zmuszane są do wymiany lamp samochodowych na bardzo kosztowne. Oferujemy zamienniki obudów i kloszy reflektorów porównywalne jakością do oryginałów – a wszystko to w znacznie niższych cenach niż części oryginalne od producenta.

Bezpośredni kontakt z producentem pozwala nam na oferowanie najlepszych cen. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową dla naszych stałych klientów związanych z branżą motoryzacyjną.
Ponadto sprzedajemy różnego rodzaju akcesoria, moduły i sterowniki niezbędne przy instalacji lamp samochodowych.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego Carlamps?

Poznaj nasze zalety i zobacz dlatego to właśnie z nami warto nawiązać współpracę!

Pewność i bezpieczeństwo

Kupując w naszym sklepie otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa, że otrzymujesz wysokiej jakości produkty sprawdzone i dopasowane do konkretnego modelu samochodu.

Współpraca i doradztwo

Współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi oraz mamy stały kontakt z gronem specjalistów, dzięki czemu możemy wzajemnie polegać na swojej wiedzy i doświadczeniu.

Możliwość zwrotów

W przypadku błednych zamówień lub problemów z częściami czy zamówieniami oferujemy naszym Klientom możliwość bezproblemowego zwrotu!

Certyfikaty CE

Wszystkie nasze części dostępne w sklepie posiadają odpowiednie atesty lub certyfikaty CE jeśli jest to koniecznie! Masz gwarancję, że nasze produkty spełniają najważniejsze standardy.

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc

Powiedz nam, czego potrzebujesz. Skontaktuj się 
z nami telefonicznie lub przejdź do zakładki Kontakt

Szukaj na carlamps.eu

Wybierz swój język