W dniach 04-12.07.2023 sprzedający ma urlop.

W związku z powyższym wszystkie zamówienia dokonane w dniach urlopu, zostaną zrealizowane po 12.07.2023r.

O firmie

Carlamps - dystrubutor części oświetlenia samochodowego

Carlamps to firma z siedzibą w Polsce, która zajmuje się sprowadzeniem, dystrybucją i sprzedażą wysokiej jakości części samochodowych. Dzięki wieloletniej współpracy z rynkami wschodnimi posiadamy kontakty, które umożliwiają nam import praktycznie dowolnego produktu. Głowna gałęzią naszej działalności jest sprzedaż reflektorów i obudów do samochodów luksusowych oraz tych, które są popularne na Polskich drogach.

Stanowimy alternatywę dla warsztatów samochodowych, które nierzadko zmuszane są do wymiany lamp samochodowych na bardzo kosztowne. Oferujemy zamienniki obudów i kloszy reflektorów porównywalne jakością do oryginałów – a wszystko to w znacznie niższych cenach niż części oryginalne od producenta.

Bezpośredni kontakt z producentem pozwala nam na oferowanie najlepszych cen. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową dla naszych stałych klientów związanych z branżą motoryzacyjną.
Ponadto sprzedajemy różnego rodzaju akcesoria, moduły i sterowniki niezbędne przy instalacji lamp samochodowych.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego Carlamps?

Poznaj nasze mocne strony i dowiedz się, dlaczego warto z nami pracować!

Bezpieczeństwo i ochrona

Kupując w naszym sklepie masz pewność, że otrzymujesz produkty wysokiej jakości, które zostały przetestowane i dopasowane do konkretnego modelu samochodu.

Współpraca i doradztwo

Współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi i jesteśmy w stałym kontakcie z szeregiem specjalistów, dzięki czemu możemy wzajemnie polegać na swojej wiedzy i doświadczeniu.

Opcja zwrotu

W przypadku błędnych zamówień lub problemów z częściami zamiennymi, oferujemy naszym klientom możliwość zwrotu pieniędzy!

Certyfikaty CE

Wszystkie części w naszym sklepie posiadają odpowiednie certyfikaty lub certyfikaty CE. Możesz być pewien, że nasze produkty spełniają najważniejsze normy.

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc

Powiedz nam, czego potrzebujesz. Skontaktuj się 
z nami , przejdź do zakładki Kontakt

Szukaj na carlamps.eu

Wybierz swój język